Sponsorlar

ANA SPONSORLAR

BENOPLAST “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına hayvan yuvalarının imalatı işlemini üstlenerek projemizin ANA SPONSORU olmuştur. Genç yaşına karşın deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, gıda,  tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde liderlik eden birçok kuruluşun taşıma ve depolamaya yönelik sistemlerinde tedarikçisi olmayı başarmıştır.

www.benoplast.com

ELMAS SPONSORLAR

        

TÜYAP Türkiye'de fuarcılık sektörü Tüyap ile birlikte düzenli bir ticari faaliyet olarak ülkenin gündemine girmiştir.Kuruluşundan 2016 yıl sonuna kadar hazırladığı 1.542 yurt içi ve 38 ülkede 171'i aşkın yurtdışı fuar ile 116 ülkeden 290.164 firmaya hizmet vermiş ve 189 ülkeden 50.486.808 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur.

www.tuyap.com.tr

ALTIN SPONSORLAR

          

PAGDER ASLAN OSB “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına sponsor olarak 40 hayvanın sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlamıştır. PAGDER & ASLAN OSB , şehir içine sıkışmış, dağınık bir şekilde çalışmalarını sürdüren plastik üreticilerini modern bir üretim alanında toplayacak olan Kırklareli  Vize’de, Plastik İhtisas Özel Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yaklaşık 600 milyon TL toplam yatırım bedeliyle hayata geçen PAGDER & ASLAN OSB, plastik  sektörünün sanayi yapılaşmasının en önemli, örnek adresi olacak. Kırklareli’nin Vize ilçesinde, Türkiye’nin ilk İhtisas Plastik Organize Sanayi Bölgesi olarak  faaliyete geçecek ve sanayi yapılaşmasına büyük katkı sağlayacaktır.

www.paosb.org

GÜMÜŞ SPONSORLAR

        

Eurotec; otomotiv, elektrik & elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, inşaat, mobilya, spor ve sağlık ekipmanları başta olmak üzere birçok sektör için mühendislik plastikleri üretmektedir.Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunar.

Eurotec, temel prensip olarak sadece mühendislik plastikleri konusunda çalışır. Bununla beraber, bol ürün çeşidini üretim yelpazesinde bulundurmayı ve müşterilerine çoktan seçme şansını sunmayı, servis kalitesi ve müşteriye değer vermenin vazgeçilmezi olarak görür. Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunmak Eurotec’in’ in fark yarattığı bir diğer noktadır.

Üretim yaparken çevre dostu önlemler almayı ihmal etmeyen Eurotec, çevre ve hayvan dostu sosyal sorumluluk projemiz Doğa Dostu Plastiklere Gümüş Sponsor olarak destek vermektedir.

www.eurotec-ep.com

          

1970 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı siz değerli firmalara hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu, işletmesi ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite, hijyen ve yeniliklere açıklık bugün halâ devam etmektedir.

www.ozgeplastic.com

 
 
 

         

Gema Polimer Plastik Ürünleri, müşterilerine en etkili ürün çözümleri sunmak için, en ileri teknoloji, en verimli üretim mekanizmaları ve müşteri odaklı yaklaşımı kullanmaktadır. Çözümleri, müşterilerinin üretim verimliliğini artırmalarına, ürünlerinin fiziksel / mekanik özelliklerini geliştirmelerine ve genel giderleri önemli ölçüde azaltmalarına izin vermek için tasarlanmıştır. Üstelik, Gema markasını uluslar arası olarak kalite ve güvenilirlik sağlayıcısı olarak tanıtan en yüksek kalitede personel ve makinelere yatırım yapmaya devam etmektedir.

www.gemapolimer.com

            

Tisan Mühendislik Plastikleri 1974 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Tisan Mühendislik Plastikleri, Türkiye içinde, süreklilik içeren çözümler ile müşteri değeri sağlayan bağımsız kompaundurlar arasında ilk üç arasında yer alır. Müşteri odaklı vizyona sahiptir. Esnek üretimi, teknolojik dönüşümün çok hızlı olduğu ve müşteri beklentilerinin çok çabuk değiştiği bir dünyada profesyonel bütünlüğün bir göstergesidir.

www.tisan.com.tr

BRONZ SPONSORLAR

          

Şenmak Makina, hayata geçirilen hedeflerle, kesintisiz yatırımlarla ve sürekli yenilenen teknolojilerle uluslararası piyasalarda da söz sahibi olmayı başardı. Temel üretim aşamalarının tamamını CNC kontrollü ve çok hassas toleranslara sahip tezgahlarla gerçekleştiren Şenmak Makina en kaliteli ürünleri en makul fiyatlarla sunuyor. Bugün Almanya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Poloya, Slovakya, Rusya, Ukrayna, İran, Özbekistan, Suriye, Cezayir, Libya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Makedonya’nın da aralarında bulunduğu 20 ülkede Şenmak Makine adı güvenle anılmaktadır.

www.senmak.com

           

BOYKAN Gümrük Müşavirliği ve Lojistik A.Ş., Plastik ve Kimya sektörlerine 1994 yılından beri gümrük ve lojistik hizmeti veren uzmanlar tarafından 2004’te kurulmuştur. İlkeleri, yenilikçi yaklaşımı, günden güne artan enerjisi, liderlik hedefi ve 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmektedir.Bugün, 100 kişilik uzman kadrosu, yaygın hizmet ağı ve engin bilgi birikimiyle ilgili sektörlere tam destek sağlamakta, ilke edindiği profesyonel bakış açısıyla tedarik zinciri adımlarına özgün çözümler getirmektedir. Yerel ve uluslararası üreticiler, tedarikçiler ve sanayicilerden oluşan müşterilerinin tüm gümrük işlemleri ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevap vermektedir. Doğru Zaman Yönetimi prensibine bağlı olan şirketimiz, maliyetlerin fazlasıyla önemli olduğu günümüzde, nelerin ek maliyet, zaman kaybı, prestij ve iş kaybına yol açtığını iyi bilmekte, müşterilerinin bu olumsuzluklara maruz kalmaması amacıyla sektör, iş ve genel tecrübelerini, takibini yaptığı prosedürel işlemlere katmakta, müşteri odaklı, tam hizmet vermektedir.

www.boykan.com.tr

Plastik ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Ribek Plastik, 2012 yılında Karadeniz Kardeşler tarafından aile firması olarak kurulmuştur.2013 senesinden itibaren Limited Şirketi olarak faaliyetlerine ve yatırımlarına hız vermiştir. 2013 yılı itibariyle Arsin Organize Sanayi Bölgesinde 6500 m2 açık 3800 m2 kapalı alan olan yeni üretim tesisine taşınmış olup, 2014 yılı içerisindeki büyük yatırımları sonucu kapasitesini aylık 30 ton dan 60 tona çıkarmıştır. Ribek Plastik, uzman kadrosuyla tedarikçilerine sunmuş olduğu sürdürülebilir kalite hizmetlerini arttırarak devam etmektedir.

 

 

PAGDER

PAGDER KİMDİR?   Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren firmaları tek bir çatı altında toplamak amacıyla 1969 yılında kurulan PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği yaklaşık 500 üyesiyle plastik sektörünün en etkin sivil toplum
Devamı..

Sponsorlar

Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar

İletişim

   plastikyuva@pagder.org

   444 20 85

   0 (216) 629 22 35

   Varyap Meridian A Blok, Ofis No: 406 Ataşehir / İstanbul