Sponsorlar

ANA SPONSORLAR

BENOPLAST “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına hayvan yuvalarının imalatı işlemini üstlenerek projemizin ANA SPONSORU olmuştur. Genç yaşına karşın deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, gıda,  tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde liderlik eden birçok kuruluşun taşıma ve depolamaya yönelik sistemlerinde tedarikçisi olmayı başarmıştır.

www.benoplast.com

PLATİN SPONSORLAR

        

BASF olarak sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevre korumasıyla birleştiriyoruz. 115.000'in üzerinde BASF Grup çalışanı, neredeyse her ülke ve sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin başarısı için gayret gösteriyor. Ürün portföyümüz beş segmentten oluşmaktadır: Kimyasal Ürünler, Performans Ürünleri, Fonksiyonel Malzemeler ve Çözümler, Tarım Çözümleri, ve Petrol ve Gaz. BASF, 2017 yılında 64,5 milyar Avro'nun üzerinde satış gerçekleştirdi. BASF hisseleri Frankfurt borsası (BAS), Londra borsası (BFA) ve Zürih borsasında (BAS) işlem görmektedir.

www.basf.com.tr

 

                 

TÜYAP Türkiye'de fuarcılık sektörü Tüyap ile birlikte düzenli bir ticari faaliyet olarak ülkenin gündemine girmiştir.Kuruluşundan 2016 yıl sonuna kadar hazırladığı 1.542 yurt içi ve 38 ülkede 171'i aşkın yurtdışı fuar ile 116 ülkeden 290.164 firmaya hizmet vermiş ve 189 ülkeden 50.486.808 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur.

www.tuyap.com.tr

Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

www.arcelikas.com.tr

ALTIN SPONSORLAR

          

PAGDER ASLAN OSB “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına sponsor olarak 40 hayvanın sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlamıştır. PAGDER & ASLAN OSB , şehir içine sıkışmış, dağınık bir şekilde çalışmalarını sürdüren plastik üreticilerini modern bir üretim alanında toplayacak olan Kırklareli  Vize’de, Plastik İhtisas Özel Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yaklaşık 600 milyon TL toplam yatırım bedeliyle hayata geçen PAGDER & ASLAN OSB, plastik  sektörünün sanayi yapılaşmasının en önemli, örnek adresi olacak. Kırklareli’nin Vize ilçesinde, Türkiye’nin ilk İhtisas Plastik Organize Sanayi Bölgesi olarak  faaliyete geçecek ve sanayi yapılaşmasına büyük katkı sağlayacaktır.

www.paosb.org

GÜMÜŞ SPONSORLAR

        

Eurotec; otomotiv, elektrik & elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, inşaat, mobilya, spor ve sağlık ekipmanları başta olmak üzere birçok sektör için mühendislik plastikleri üretmektedir.Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunar.

Eurotec, temel prensip olarak sadece mühendislik plastikleri konusunda çalışır. Bununla beraber, bol ürün çeşidini üretim yelpazesinde bulundurmayı ve müşterilerine çoktan seçme şansını sunmayı, servis kalitesi ve müşteriye değer vermenin vazgeçilmezi olarak görür. Standart ürünlerde rekabetçi, özel ürünlerde yaratıcı çözümler sunmak Eurotec’in’ in fark yarattığı bir diğer noktadır.

Üretim yaparken çevre dostu önlemler almayı ihmal etmeyen Eurotec, çevre ve hayvan dostu sosyal sorumluluk projemiz Doğa Dostu Plastiklere Gümüş Sponsor olarak destek vermektedir.

www.eurotec-ep.com

          

Kaan Air 2002 yılından itibaren, helikopter satışı, kiralama,  VIP taşımacılık, hava taksi,havadan fotoğraf ve film çekim faaliyetlerinin dışında,devlet ve özel sektöre gerçekleştirdiği kalite hedefli başarılı projelerle pazardaki varlığını büyütmeye devam etmektedir. Kaan Air, dünyanın önde gelen farklı kategorideki helikopter üreticilerinin  “exclusive”  distribütörlüğünün yanısıra  orman yangınları ile havadan mücadele, elektrik  iletim hatlarının  havadan takibi  gibi   devlet ve özel sektöre  gerçekleştirdiği önemli  projelerle pazardaki varlığını her geçen gün büyütmeye  devam etmektedir. Kaan Air, bilgili ve deneyimli profesyonel ekibi ile Türk havacılık sektörüne öncülük eden firmalardan biridir.
 
 

         

Gema Polimer Plastik Ürünleri, müşterilerine en etkili ürün çözümleri sunmak için, en ileri teknoloji, en verimli üretim mekanizmaları ve müşteri odaklı yaklaşımı kullanmaktadır. Çözümleri, müşterilerinin üretim verimliliğini artırmalarına, ürünlerinin fiziksel / mekanik özelliklerini geliştirmelerine ve genel giderleri önemli ölçüde azaltmalarına izin vermek için tasarlanmıştır. Üstelik, Gema markasını uluslar arası olarak kalite ve güvenilirlik sağlayıcısı olarak tanıtan en yüksek kalitede personel ve makinelere yatırım yapmaya devam etmektedir.

www.gemapolimer.com

            

Tisan Mühendislik Plastikleri 1974 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Tisan Mühendislik Plastikleri, Türkiye içinde, süreklilik içeren çözümler ile müşteri değeri sağlayan bağımsız kompaundurlar arasında ilk üç arasında yer alır. Müşteri odaklı vizyona sahiptir. Esnek üretimi, teknolojik dönüşümün çok hızlı olduğu ve müşteri beklentilerinin çok çabuk değiştiği bir dünyada profesyonel bütünlüğün bir göstergesidir.

www.tisan.com.tr

BRONZ SPONSORLAR

          

Akay Stand müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda plastik, metal ve ahşap ürün teşhir standları üreten bir firmadır.  Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmada müşteri istek ve tercihine göre tasarlanan Çapraz Sergileme Standları, Ayaklı Standlar, Enjeksiyon Standlar, Havuz Standlar, Kozmetik Standlar, Tezgahüstü Standlar ve Tanıtım Standlarının seri üretimi yapılmaktadır. Yaptığı standları yurtiçi ve yurtdışında pazarlara sunan Akay Stand, özel tasarımlarıyla müşterilerinin ürünlerine kattığı değerin gururunu yaşayan, müşterileriyle uzun vadeli çalışmayı, sürekli gelişimi ve sektörde bir adım önde olmayı hedefleyen kurumsal bir şirkettir.

www.akaystand.com.tr

            

Nüve Plastik Profil San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında kurulmuştur. Yapı, Mobilya, Market ve Soğutma sektörlerine hitap eden PVC Plastik Profiller başta olmak üzere, müşteri istek ve dizaynları doğrultusunda her gün portföyüne yeni bir ürün katarak üretimine devam etmektedir. Entegre bir tesis olan NÜVE; üretim için gerekli olan kalıpları bünyesinde bulunan kalıp atölyesinde CAD / CAM desteğini de kullanarak çok kısa zamanlarda yapabilmekte, hammaddesini ise istenilen özellikleri sağlayabilecek şekilde kendi hammadde üretim merkezinde üretebilmektedir. NÜVE, plastik profillerin yanı sıra; bu ürünlere ait tamamlayıcı plastik parça ve aparatları da üretmektedir.

www.nuveplastik.com

    

1969 yılından beri ülkemizin plastik ve makine sektöründe faaliyet göstermekte olan HÜRMAK Plastik Otomotiv Makine İmalat Sanayi A.Ş, kurulduğu günden bugüne sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Ürettiği plastik enjeksiyon makineleri ülkemizdeki üreticilerin yılardır güvenerek tercih ettikleri ve uzun yıllar kullandıkları bir seçenek olmuştur ve bu uzun yıllar boyunca güvenilirliğini ispatlamıştır. Kaliteli ve hızlı servis hizmetleri ile her zaman müşterisinin memnuniyetini birinci sıraya koyarak, yarım asıra yaklaşan bu süre içerisinde ülkemizin plastik sektöründeki en güvenilir ve köklü firmalardan birisi haline gelmiştir.

www.hur-mak.com.tr

        

Ser Rezistans müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan iş yapma anlayışı ile iş hacmini her geçen gün büyütmektedir. Kaliteyi süratle birleştirmedeki başarısı onu farklı kılan en önemli unsurdur. Üretken ve verimli çalışma anlayışı müşterilerine yüksek kaliteyi uygun fiyatlara temin etme imkanı sağladığı gibi verimliliğine ve maliyetlerine olumlu katkılar yapar. Endüstriyel ısıtma alanında ihtiyaç duyulan her türlü çözümü bünyesinde bulunabilir şekilde yapılandırılan ürün portföyü gelen talepler ile devamlı olarak genişlemekte ve çözüm için tek adres olmaktadır.

www.serrezistans.com

          

Şenmak Makina, hayata geçirilen hedeflerle, kesintisiz yatırımlarla ve sürekli yenilenen teknolojilerle uluslararası piyasalarda da söz sahibi olmayı başardı. Temel üretim aşamalarının tamamını CNC kontrollü ve çok hassas toleranslara sahip tezgahlarla gerçekleştiren Şenmak Makina en kaliteli ürünleri en makul fiyatlarla sunuyor. Bugün Almanya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Poloya, Slovakya, Rusya, Ukrayna, İran, Özbekistan, Suriye, Cezayir, Libya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Makedonya’nın da aralarında bulunduğu 20 ülkede Şenmak Makine adı güvenle anılmaktadır.

www.senmak.com

1970 yılında faaliyet göstermeye başlayan firmamız uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı siz değerli firmalara hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu, işletmesi ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite, hijyen ve yeniliklere açıklık bugün halâ devam etmektedir.

www.ozgeplastic.com

           

BOYKAN Gümrük Müşavirliği ve Lojistik A.Ş., Plastik ve Kimya sektörlerine 1994 yılından beri gümrük ve lojistik hizmeti veren uzmanlar tarafından 2004’te kurulmuştur. İlkeleri, yenilikçi yaklaşımı, günden güne artan enerjisi, liderlik hedefi ve 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmektedir.Bugün, 50 kişilik uzman kadrosu, yaygın hizmet ağı ve engin bilgi birikimiyle ilgili sektörlere tam destek sağlamakta, ilke edindiği profesyonel bakış açısıyla tedarik zinciri adımlarına özgün çözümler getirmektedir. Yerel ve uluslararası üreticiler, tedarikçiler ve sanayicilerden oluşan müşterilerinin tüm gümrük işlemleri ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevap vermektedir. Doğru Zaman Yönetimi prensibine bağlı olan şirketimiz, maliyetlerin fazlasıyla önemli olduğu günümüzde, nelerin ek maliyet, zaman kaybı, prestij ve iş kaybına yol açtığını iyi bilmekte, müşterilerinin bu olumsuzluklara maruz kalmaması amacıyla sektör, iş ve genel tecrübelerini, takibini yaptığı prosedürel işlemlere katmakta, müşteri odaklı, tam hizmet vermektedir.

www.boykan.com.tr

Kayalar Kimya’nın büyüme stratejisi, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklı, hızlı ve esnek aksiyon geliştirme becerisine sahip, ufku dünya pazarlarına açık bir misyon üzerine kuruludur.

Üretim hayatına 1976 yılında başlayan Kayalar Kimya, Türkiye ve İspanya'da toplam 59 bin m2 alana kurulu son teknolojiyle donatılmış, en ileri otomasyon sistemine sahip üretim tesislerinde stabil ve güvenilir bir üretim ortamı sağlamaktadır. 60 bin tonluk üretim kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük mobilya boya ve vernik üreticilerinden biri olan Kayalar Kimya, sektörünün dünya çapında en prestijli şirketlerini belirleyen Coatings World listesine 2013 yılında 76. sıradan girmiştir.

www.kayalarkimya.com.tr

 

PAGDER

PAGDER KİMDİR?   Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren firmaları tek bir çatı altında toplamak amacıyla 1969 yılında kurulan PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği yaklaşık 500 üyesiyle plastik sektörünün en etkin sivil toplum
Devamı..

Sponsorlar

Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar

İletişim

   plastikyuva@pagder.org

   444 20 85

   0 (212) 438 15 93

   İstanbul Ticaret Sarayı, Ofis No: 332 Giyimkent, Esenler / İSTANBUL