Sponsors

 

MAIN SPONSOR  

  BENOPLAST “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına hayvan yuvalarının imalatı işlemini üstlenerek projemizin ANA SPONSORU olmuştur. Genç yaşına karşın deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, gıda,  tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektörde liderlik eden birçok kuruluşun taşıma ve depolamaya yönelik sistemlerinde tedarikçisi  olmayı başarmıştır.

PLATINUM SPONSOR  
  BASF “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına sponsor olarak 100 hayvanın sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlamıştır. Dünyanın lider kimya şirketi BASF olarak portföyümüzde; kimyasallardan plastiklere, bitki koruma ürünlerinden petrol ve doğalgaza kadar birçok ürün yer alıyor. Toplumun bugüne ve  geleceğe dair ihtiyaçlarını karşılamak adına, birçok endüstriyel alanda bilim ve inovasyon aracılığıyla müşterilerimize hizmet sunuyor, kaynakların  korunmasına, sağlıklı gıda teminine ve hayat kalitesinin artırılmasına katkı sağlıyor, sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. 2013 itibarıyla dünya  çapında 112 binin üzerinde çalışanı bulunan ve bu dönemde satışları yaklaşık 74 milyar Avro olarak gerçekleşen BASF hakkında ayrıntılı bilgiye  www.basf.com.tr den ulaşılabilir.
GOLD SPONSOR  
  Boykan, established in 2004 by customs and logistics experts giving services to the plastics and chemicals sectors since 1994, reinforces its position in the sectors and keeps expanding through its principles, innovative approach, continually growing energy and staff, goal of leadership, and rich background.

Boykan is not just a customs consultancy firm for its customers which are local and international plastics and chemical producers, suppliers and industrialists. It is an integral part of the business, being board member and advisor of many NGOs such as Pagder, Plasfed and Evfed.

Boykan has established two new companies, Consultancy Services and Global Logistics, and its Gaziantep office in 2016, adding chains to its nationwide service network of İstanbul HQ, Ambarlı, Çatalca, Dilovası, İzmir, Mersin.

You may find further detailed information on www.boykan.com.tr.

  PAGDER ASLAN OSB Organized Industrial Zones for Specialization is the Organized Industrial Zones where only the facilities operating in the same sector group and the sub-sectors belonging to this sector group are located.As the sub-sectors completing each other are found together in Organized Industrial Zones, manufacturers may obtain price advantage. Except for 15 provinces in 6 regions, no plastic sector in any region is evaluated under “Regional Supports”. However, the investments to be made in our Region may take advantage of tax  deduction support within the scope of regional supports since PAOSB is an Organized Industrial Zone for Specialization.With existence of tax deduction support, the participants may take around 40 percent of the investment they realize including building back.
  SEM PLASTİK “Yuvaya Dönüşen Plastikler” kampanyasına sponsor olarak 20 hayvanın sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlamıştır.Ambalaj ve tek kullanımlık ürünlerde Dünyada hayatı kolaylaştıran Sem Plastik, 34 yılı aşkın deneyimin verdiği güçle gelişerek, üretime ve ülke ekonomisine hizmete  devam etmektedir. Malatya’da 8 bin 500 m² kapalı alanlı, İstanbul’da 20 bin m² kapalı alanlı birer tesisi bulunan Sem Plastik’in 600 m²’lik satış ve lojistik  merkezi, yine İstanbul’da bulunmaktadır. Sem Plastik, Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı içinde yer almaktadır. Bugüne kadar 80 milyar adetlik üretim ve 68  ülkeye 12 bin konteynerlik ihracat gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Sem Plastik artan dinamizmi ve yükselen başarı grafiği ile geleceğe güvenle bakmaktadır.

 

 

PAGDER

ABOUT PAGDER? PAGDER Plastic Industrialists’ Association, that is established in 1969 with the purpose of gathering under a single roof the companies operating in plastic industry in Turk
More..

Sponsors

Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar

Contact Us

   plastikyuva@pagder.org

   444 20 85

   0 (212) 438 15 93

   İstanbul Ticaret Sarayı, Ofis No: 335 Giyimkent, Esenler / İSTANBUL