PAGDER was 4x4x2 Country Fest

PAGDER was 4x4x2 Country Fest

Conventional vs. organic farming

PAGDER, Yuvaya Dönüşen Plastikler projesi ile 4X4X2 Country Fest '2 ve 4 Ayaklıların Festivali' 2016'ya katıldı.
 
Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleştirilen; her yaştan hayvan severlerin, 2 ve 4 ayaklılar yani atlar, ponyler ve köpeklerin katıldığı; çeşitli oyunlar, yarışmalar ve eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği 4X4X2 Country Fest'e PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği, kurumsal sosyal sorumluluk projesi Yuvaya Dönüşen Plastikler ile stantlı katılım gösterdi. 
 
Festival boyunca köpek engel atlama yarışmaları, pony yarışmaları, Türkiye Binicilik Federasyonu engel atlama ve mini derbi yarışmaları, mama bağışı ve sahiplendirme gibi etkinlikler ile katılımcılar eğlenceli bir gün geçirdiler.
Pony’leri ve köpekleri buluşturan festivalde Yuvaya Dönüşen Plastikler stantının yanı sıra pet malzemeleri ve sahiplendirme stantları, otomotiv sektörü gibi birçok sektör temsilcisinin stantları ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarına ait stantları yer aldı.
Festivalde, yoğun ilgi ile karşılaşan Yuvaya Dönüşen Plastikler standında, proje kapsamında gerçekleştirilen işbirliklerinden bahsedilerek proje ile ilgilenen çocuklara prototip kulübeler hediye edildi. 

PAGDER

ABOUT PAGDER? PAGDER Plastic Industrialists’ Association, that is established in 1969 with the purpose of gathering under a single roof the companies operating in plastic industry in Turk
More..

Sponsors

Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar
Sponsorlar

Contact Us

   plastikyuva@pagder.org

   444 20 85

   0 (212) 438 15 93

   İstanbul Ticaret Sarayı, Ofis No: 335 Giyimkent, Esenler / İSTANBUL